זכיות, פרסים ומלגות

ברכות למאיה אנסימן

ברכות למאיה אנסימן

7 נובמבר, 2022

ברכות למאיה אנסימן, דוקטורנטית במעבדה של ד"ר טלי קליימן, על שנבחרה לקבל פרס הצטיינות מקרן יד הנדיב ולהציג את מחקרה במסגרת אירועי פרס רוטשילד 2022. הפרס מוענק במסגרת כנס לכבודה של פרופ' נירה ליברמן, בו מוענקים פרסי מחקר לדוקטורנטים מצטיינים בתחומי מחקרה.

ברכת לנועה מולטו

ברכת לנועה מולטו

30 אוקטובר, 2022

ברכות לנועה מולטו, סטודנטית שנה ב' במחלקה לפסיכולוגיה ובמחלקה ליחסים בין לאומיים על זכייתה בפרס הארצי של מלגת פרח על עשייה חברתית יוצאת דופן - במסגרת תכנית יד ביד של היחידה למעורבות חברתית בדיקנט הסטודנטים. התכנית מיועדת לנערים ונערות בסיכון המתגוררים בהוסטלים ברחבי ירושלים.

כל הכבוד על קבלת הפרס, ועל המחוייבות לעשות, להשפיע ולהביא שינוי. אין לנו ספק שבעבודה המשמעותית שעשית במהלך השנה הבאת הרבה אור ותקווה למי שחנכת.

ישר כוח!

ברכות לפרופ' אוריה תשבי

ברכות לפרופ' אוריה תשבי

2 אוקטובר, 2022

לפרופ' תשבי שנבחרה לנשיאת הסניף האירופאי של האיגוד הבינ"ל למחקר בפסיכותרפיה (President of the European Society for Psychotherapy Research).

התפקיד כולל עידוד שיתופי פעולה מחקריים הבודקים טיפולים יעודיים באוכלוסיות שונות, מחקרי טיפול הקשורים למצבים חברתיים באירופה ( הגירה, טראומה ועוד), ייזום תכנים חדשים בכנסים, השתלמויות ועוד. וכמובן לשים את ישראל על המפה.

בהצלחה!

ברכות לזוכי מענקי מחקר לשנת תשפ"ג

ברכות לזוכי מענקי מחקר לשנת תשפ"ג

14 אוגוסט, 2022

ברכות לחברות וחברי סגל המחלקה על זכייתם במענקי מחקר לשנת תשפ"ג:

פרופ' נילי מור וד"ר טלי קליימן על זכייתן במענק הקרן הלאומית למדעים (ISF).

פרופ מאיה תמיר על זכייתה במענק בינ"ל לחיזוק שותפות עם יפן למחקר על הבדלים בין תרבותיים בויסות רגשות.

פרופ' אריאל כנפו-נעם על זכייתו במענק למחקרים פורצי דרך.

ברכות לסטודנטית אנה אילין

ברכות לסטודנטית אנה אילין

10 יולי, 2022

היחידה למעורבות חברתית בדיקנט הסטודנטים קיימה אירוע סיום שנה למלגאי היחידה והענקת פרסי הצטיינות על תרומה לקהילה בהתנדבות לשנה"ל תשפ"ב. פרסי הצטיינות על תרומה יוצאת דופן בתוכניות נושאות מלגה זכו שלושה סטודנטים, ביניהם אנה אילין מתוכנית אוניברסיטה בעם, סטודנטית שנה ג' בתואר בוגר לפסיכולוגיה ומדעי הדתות. במסגרת התוכנית, אנה לימדה קבוצה של נשים חרדיות פסיכולוגיה, התמודדה עם העומס והדרישות של התוכנית, הייתה נוכחות חשובה לצוות שלה והשקעה אינסופית על אף האתגרים.

ברוכים הבאים ד"ר נעם זיגלמן וד"ר גל לצרוס

ברוכים הבאים ד"ר נעם זיגלמן וד"ר גל לצרוס

30 יוני, 2022

המחלקה לפסיכולוגיה שמחה לקבל שני חברי סגל חדשים, החל משנת הלימודים תשפ"ג:

ד"ר גל לצרוס , חבר סגל במגמה הקלינית, העוסק בשיטות מחקר אידיוגרפיות, התערבויות פסיכולוגיות מותאמות-אישית מבוססות-נתונים.

ד"ר נעם זיגלמן, שנקלט במשרה משותפת עם החוג לקוגניציה ומדעי המוח ועוסק בהבדלים בין-אישיים, יכולות למידה, קריאה, יכולות קוגניטיביות גבוהות, מידול סטטיסטי וחישובי. עם קליטתו זכה נעם במענק לחברי סגל צעירים מטעם קרן עזריאלי - ברכות!

ברוכים הבאים

ברכות לסטודנטים בתואר בוגר על זכייתם במלגת JBC

ברכות לסטודנטים בתואר בוגר על זכייתם במלגת JBC

24 מאי, 2022

ברכות חמות לסטודנטים לתואר בוגר במחלקה שזכו במלגת JBC: מתן כהן מהמעבדה של ד"ר שיר אציל, מתן רובין מהמעבדה של ד"ר ענת פרי, אריאל לוי מהמעבדה של ד"ר טלי קליימן, נתן אילני ודניאל מנדלבאום מהמעבדה של פרופ' אייל קלנטרוף, גאיה ארן מהמעבדה של פרופ רן חסין, יואל גורדון מהמעבדה של פרופ' איילת לנדאו. המלגה מוענקת מידי שנה לסטודנטים מצטיינים בשנה ג' ללימודיהם, המעוניינים לקדם את מחקריהם תוך שימוש בגישה רב תחומית למדעי המוח.

ברכות לד"ר נועם מרקוביץ

ברכות לד"ר נועם מרקוביץ

22 מאי, 2022

ברכות לד"ר נועם מרקוביץ Noam Markovitch בוגרת המעבדה של פרופ' אריאל כנפו-נעם שעבודת הדוקטורט שלה נבחרה כעבודה המצטיינת וזכתה בפרס ע"ש האנס וינר.

הפרס יוכרז בטקס חלוקת תארי דוקטור של האוניברסיטה במסגרת מושב חבר הנאמנים בחודש יוני הקרוב.

נועם חקרה את הטענה שלפיה יש ילדים "רגישים" ו"לא-רגישים" להשפעת הסביבה. היא מראה ש"כל אחד רגיש למשהו", כאשר ילדים שונים מראים רגישות להשפעת הוריהם, חבריהם, או בית הספר – וככל הנראה גורמים גנטיים מנוגדים גורמים לרגישות להשפעת הסביבות השונות.

כל הכבוד נועם - גאים בך!

NUR KASEM

ברכות

19 אפריל, 2022

ברכות ופרגונים לרגל החג

לנור קאסם על קבלת מלגת מכון טרומן לתלמידי דוקטורט ולשיר גנזר על קבלת מלגה מהמרכז לאוטיזם, שתיהן דוקטורנטיות במעבדה של ד"ר ענת פרי.

לליאור זאבי מהמעבדה של ד"ר שיר אציל שזכתה במלגת הצטיינות של מרכז לייפר לתלמידות ותלמידים מצטיינים החוקרים נושאים הקשורים למגדר. ליאור חוקרת את הבסיס המוחי וההתנהגותי של דיכאון לאחר לידה בקשר אם-תינוק