ברכות חמות לפרופ' אוריה תשבי על העלאתה לדרגת פרופסור חבר

פרופ' תשבי חוקרת תהליך ותוצאה בפסיכותרפיה, עם התמקדות בטיפול הפסיכודינמי. היא חוקרת את הקשר הטיפולי: העברה והעברה נגדית, תהליך טיפול עם מתבגרים, הדרכה והתפתחות מקצועית וחוויית האימהות. כל הכבוד!

ד"ר איילת לנדאו זכתה במלגת ה-McDonnell Foundation

ברכות חמות לד"ר איילת לנדאו על זכייתה ב-McDonnell Foundation's Understanding Human Cognition Award על עבודתה בנושא: Rhythmic Sampling: a domain-general principle in the architecture of attention. כל הכבוד והמשך מחקר פורה!

האוניברסיטה העברית ממשיכה להוביל את המחקר הפסיכולוגי בישראל

כל הכבוד לד"ר ענבל ארנון, פרופ' איתמר גתי, פרופ' רז ירמיה, ד"ר איילת לנדאו, ד"ר ענת מריל, פרופ' רם פרוסט, ד"ר טלי קליימן וד"ר אוריה תשבי על זכייתם במענק מחקר מטעם ה-ISF, הקרן הלאומית למדע. המשך מחקר פורה...

מענק מחקר של המכון הלאומי לחקר שירותי בריאות ומדיניות הבריאות

ברכות לפרופ' יונתן הפרט על זכייתו במענק מחקר מטעם המכון הלאומי לחקר שירותי בריאות ומדיניות הבריאות. המענק ניתן על מחקר בנושא יישום והטמעה של טיפול פסיכולוגי-אינטרנטי בהפרעת פאניקה ובהפרעת דיכאון.

הכנס השנתי של החברה הבינלאומית לחקר הפסיכותרפיה

ב-22-25/6 התקיים בירושלים הכנס השנתי של ה-SPR בהשתתפות 440 חוקרים מרחבי העולם. השתתפו בכנס תלמידי הדוקטורט והמוסמך של המחלקה לפסיכולוגיה, וקיבלו הערכות חיוביות וגבוהות מאוד, בנוסף לחברי הסגל פרופ' יונתן הפרט, פרופ' גבי...

פרסומי המחלקה ב